Paylaş

Kurumsal

Kurumsal

Atılım Cam Hakkında

Tuna Yaşar Atılım Alüm. Pvc. Doğ. ve Isıcam Sanayi A.Ş. olarak 1996 yılında kurulan firmamız almış olduğu kararla 2003 yılında cam sektörüne de adını yazdırıp atan üretim ve satış kapasitesiyle, son teknolojik cihazlarla ve deneyimli uzman kadrosu ile uluslararası kalite normlarına uygun olarak bayisi olduğumuz Şişecam ürünlerini en iyi şekilde ve ilke edindiğimiz ‘sürekli müşteri memnuniyeti’ prensibi ile sunmaktayız.

Firmamız Diyarbakır ili Organize Sanayi bölgesinde brüt 12000 m2 alanda kurulmuş olup 9000 m2 kapalı alanı ile gerek yurtiçinde gerek yurtdışında hizmet vermektedir.
Aylık ortalama 39.000 m2 cam üretme kapasitesine sahip olup edindiği tecrübeleri ve farkını yurtdışı pazarında Hollanda, İsrail, Gürcistan, Irak, Cezayir, Norveç, Belçika gibi ülkelerde göstermektedir.

Tuna Yaşar Atılım Cam ailesi olarak uzun yıllara dayalı deneyimlerimizden aldığımız güç, hızlı ve zamanında teslimat anlayışı ile profesyonel çözüm ortağınız olmaya ve değerli projelerinize değer katmaya devam edeceğiz.

Rakamlarla Biz

Her zaman en iyisini seçtik kalitemizden ödün vermeden yaptığımız ve başarı ile sonuçlandırdığımız projelerimizin sonucu 2011 yılında TRAKYA CAM MARKASI OLAN ISICAM’IN ÜRETİCİ BAYİLİĞİNİ alarak standartlarını yükseltmiş olmanın vermiş olduğu heyecan ile her geçen günde değerlerine yenilerini katmak üzere çalışmalarını sürdürmektedir.

10
18

Yıl Tecrübe

9735
12000

m2 ÜRETİM

98
120

Çalışan

8
8

Araç

Vizyonumuz

Firmamız ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini artırmak amacıyla Müşterilerine, tasarlanmış ürün ve hizmetler sunarak yaratıcı süreçlerle çözüm ortağı olan, insana ve çevreye değer katan küresel bir cam ambalaj şirketi olmak.

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaçlarını ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak müşteri talepleri doğrultusunda müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutarak kalite ve konfor yaratan imalatlarımız ile yaşama değer katan; insana, doğaya, yasaya saygılı bir şirket olmak.

Değerlerimiz

  1. İnsana saygılı olmak.
  2. Doğruluk ve tarafsızlık.
  3. Dürüst, ilkeli ve hukuka saygılı yayın anlayışını sürdürmek.
  4. Kişinin ve toplumun haklarına ve özel yaşamına saygılı olmak.
  5. Çevreye duyarlı olmak.
  6. Müşterilerimiz için değer yaratmak müşterilerimizin beklentilerine kaliteli ve istikrarlı yayın anlayışı ile cevap vermek.
  7. Çalışanlarımızın kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak ve başarma güdülerini desteklemek için bireysel inisiyatif ve sorumluluk almalarını sağlamak amacı ile, işbirliği ve dayanışmanın hakim olduğu bir çalışma ortamı yaratmak.

Ana Tedarikçiler

Yalıtım Dolgusu

Dow Corning (3362-3363-993)
Tremco (JS 680)
SİKA
KCC

Yalıtım Camı Çıtası

Nedex
Tekmetal

WordPress Video Lightbox Plugin